Przechowywanie plecionki. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. Nikita Chruszczow


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Przechowywanie plecionki.

Slawomir T

Offline

Kupując plecionkę ,kupimy tanio jeśli kupimy dużo.Kupujemy 1000 m nawijamy np;400 m zostaje 600 m.W jakich optymalnych warunkach powinno się przechowywać plecionkę ,czytałem że w lodówce.Z uszanowaniem TS
 

Artur Betcher

Offline

To co ja mam zrobić jak nie ma lodówki?? Mam za to zamrażarkę w której mam kilkanaście kilo kulek karpiowych. Czy mam ją zamrozić?? beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

PanIks1

Offline

Odsprzedać komuś z forum. Na przykład mi Usmiech .
 

Marcin Skawinski

Offline

Tabor napisał(a):
Kupując plecionkę ,kupimy tanio jeśli kupimy dużo.Kupujemy 1000 m nawijamy np;400 m zostaje 600 m.W jakich optymalnych warunkach powinno się przechowywać plecionkę ,czytałem że w lodówce.Z uszanowaniem TS

Ja o mrożeniu nie słyszałem , ale swoje żyłki i plecionki przechowuje w pojemnikach próżniowych (żona kiedyś kupiła do spożywki) , zamykam i chowam w szafce
sposób sprawdza się dla mnie w 100 procentach.
 

Arekp

Offline

Myślę, że wystarczy przechowywać w miejscach nienasłonecznionych (dlatego nie kupujcie ze sklepowych wystaw). Słońce i gwałtowne zmiany temperatur, to są główne czynniki, które mogą zniszczyć naszą plecionkę. Pewnie wilgoć też w jakimś stopniu dopomoże, dlatego pomysł z pojemnikami próżniowymi jak dla mnie OK.
 

Artur Betcher

Offline

Mi zostało tylko 100m Berkley Ultra Cat 0.65mm 100kg.
Reszta na kołowrotkach w tym 3 na zapasie z nawiniętymi plecionkami.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek B

Offline

Ja swoje żyłki i plecionki zawijam w folię aluminiową spożywczą
światło do nich nie dociera i po problemie.Haha
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
ile plecionki na młynek Forum ogólne o sumach 5 02 września 2017 09:58
Pychówka - konserwacja i przechowywanie Łodzie, pontony i inne środki pływające 15 10 marca 2017 11:51
Plecionki WFT i Uni Cat Power Line Testy sprzętu wędkarskiego 34 22 października 2016 22:26
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,531,870 unikalne wizyty