Testy plecionek na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Ten, który kocha staje się zaślepiony wobec przedmiotu swojej miłości. -Platon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Testy plecionek na suma

Lukasz Karlinski

Offline

No mam nadzieje że jest to oryginał.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Miał ktoś styczność z tą plecionką EXORI X-BRAID DYNEEMA SK65 250M, 0,40MM 34kg
 

Janusz Michalak

Offline

Parę lat temu kupiłem plecionkę tej firmy ale na sto procent to pewności nie mam. Na sumach strzelała za każdym razem. Teraz już nawet nie patrzę jak plecionka 0.50 nie ma 50kg.Oczko
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Ciekawy byłem, bo cena bardzo dobra, a jest zrobiona z tego samego materiału (Dynema SK 65) co specjalna plecionka sumowa EXORI SILURO PROJEKT
 

Janusz Michalak

Offline

Może zmienili materiał ale sam widzisz 0.40-34kg.
 

Wojciech Sobieraj

Offline

Chłopaki ni komu nie chcę doradzać ani robić reklamy dodam też że sumów jak do tej pory nie łowiłem zacząłem kompletować sprzęt dopiero w sierpniu tego roku i mam jeden zestaw a na nim plecionkę Hemingwey 0.40 38kg i się super układa na szpuli jest bardzo mocna i się nie skręca wyrwałem kilka korzeni z Warty bez problemu a jeden raz musiałem uciąć kawałek, tak że jak ktoś jej używał i popiera moje słowa niech się wypowie może to pomoże innym w wyborze
 

emiliano911

Offline

Witam sam do niedawana miałem ten sam problem a mianowicie jaka plecionkę wybrać.Klamka zapadła i nabyłem Berkleya Ultra Cat 0.40mm 60kg 300m.Zbyt wiele nie mogę o niej powiedzieć sezon 2011 pokaże wszystkie wady i zalety tej plecioneczki dodam ,że to co widać gołym okiem to ,że jest okrągła a nie płaska jak większość.Jeśli natomiast ktoś już ma jakieś doświadczenia związane z ta plecionka to proszę o wypowiedzenie się na ten tematUsmiech
 

mifek

Offline

Co prawda, temat porusza nieco inne wytrzymałości, ale artykuł może się przydać
 

Slawomir Polowczyk

Offline

Witam posiadam Berkleya Ultra Cat 0.40mm 60kg 300m i 0.50 300 m
0.40 mam już dwa lata i z nią nie mam problemu wytrzymuje naprawdę pokaźne oparzenia dwa razy pękł mi przypon 220 lb przy zaczepie i raz pękła kotwica tak wiec myślę ze towar jest dobry i warty pieniędzy które się wydaje a co do 0.50 czas pokarze.
Jestem dobrej myśli 0.40 się sprawdziła tak wiec 0.50 tym bardziej tak myślę .
Tylko ma jedną wadę puszcza kolor i matowieje ale po kilku wyprawach dochodzi do siebie oczywiscie mat zostaje Haha
POLDEK beka
 

emiliano911

Offline

Co do puszczania koloru to w tym sezonie miałem Sufixa to też strasznie puszczał kolor. Okropnie wręcz.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,673,800 unikalne wizyty