Okulary z kamerą | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą. -Wiktor Hugo


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Okulary z kamerą

Artur Betcher

Offline

Nakręciłem dziś kilka filmów drugą parą. Są to ostatnie testy które porobiłem tak że następne filmy będą już z nad wody w trakcie wędkowania.

Oto one:

YouTube Video


YouTube Video


YouTube Video


Jak widać po niektórych ujęciach trzeba się przyzwyczaić do skoków jakości spowodowanych kierunkiem padania światła słonecznego jak i również do filmowania nimi bo kilkukrotnie miałem głowę w chmurach Oczko
Nawet nie myślę żeby zakładać na obiektyw wielkości główki od szpilki jakiś filtrów bo raczej to nie wypali.
Zrobiłem też kilka zdjęć i jakość ich nie jest najlepsza bo już lepiej robić zdjęcia dobrym aparatem w telefonie komórkowym.


www.forumsumowe.pl/images/okulary_z_kamera_art_1.jpg

www.forumsumowe.pl/images/okulary_z_kamera_art_2.jpg


Zalety:
1. Cena
2. Bezobsługowe do filmowania nie potrzebna druga osoba
3. Jakość znośna
4. Łatwość obsługi
5. Komfort używania, nie czuć ciężaru

Wady
1. Na allegro wielu sprzedawców oszukuje pisząc w aukcji że okulary za 99 czy 119zł ma rozdzielczość 720x480 bo w rzeczywistości ma 640x480(wyższe rozdzielczości są droższe)
2. Kiepskie fotografie
3. Kiepski dźwięk
4. Brak płynności nagrywania w trudnych warunkach
5. Brak instrukcji w języku PL i ciężko dostępna informacja na temat ustawiania aktualnego czasu.

Podsumowując okulary maja tyle samo zalet co wad ale mimo wszystko jestem zadowolony z ich zakupu i na pewno się przydadzą.

Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Parposz

Offline

Patrząc na film pierwsze co rzuca się w oczy to zbyt wąski kąt obiektywu. Na łódce niewiele nakręcimy. Kolega holujący rybę metr od nas nie będzie zadowolony z filmu.
 

Artur Betcher

Offline

Te okulary się nosi na nosie swoim nie kolegi. Myślę że będziesz miał okazje zobaczyć film z holu suma przy ich pomocy Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Michalak

Offline

Avallone będziesz musiał zmienić nawyki.Zaobserwowałem że patrzysz na boki i palisz papierosa a to trochę będzie przeszkadzało.Haha
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Artur w czasie holu faja za fają heheheHaha
 

Artur Betcher

Offline

Max napisał/a:
Artur w czasie holu faja za fają heheheHaha

To będzie zadyma Haha Filmy będę nazywał "Hol suma we mgle" co doda uroku i dreszczyku emocji Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zmoderowałem wszystkie linki które wstawił tutaj Homaros
Przyczyna jest prosta. Na aukcjach oferuje on okulary o rozdzielczości 720x480 a w rzeczywistości dochodzą do klienta 640x480. Kupiliśmy z Mirkiem poza aukcją więc nie mamy de facto podstaw do reklamacji i dlatego oszustem go nie nazwę tylko zwykłym cwaniaczkiem. Niestety wielu sprzedawców na allegro tak robi więc proponuje przed zakupem zapytać przez mail czy okulary rzeczywiście mają 720x480 powołując się na mój przypadek przy tym. Nie potrafi on odpowiedzieć nawet dla czego się tak stało i ani razu nie złożył propozycji wymiany na właściwe. Jest wiele ofert na allegro z tymi okularami i zaczynają się już poniżej 100zł tak więc kto chce ten znajdzie.
Mam nadzieję też że znajdą się osoby co trafią na okulary o rozdzielczości 720x480 i tej większej i wstawią tu do tematu testy.
Tymczasem byłem dziś nad wodą i nakręciłem test w warunkach do których je kupiłem .

YouTube Video


Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Artur to jest ten nowo zakupiony kijek Shimano Diaflash EX 270cm 5-20g.
 

Artur Betcher

Offline

Tak to ten, niestety drugi ktoś odwołał aukcję bo sprzedał poza tak więc zostanę przy tym Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

Kurcze i zaczynam się zastanawiać czy sobie takich okularów zakupić bo więcej jestem sam nad wodą niź z kimś a nawet jak juz jestem to i tak druga osoba nie ma zbyt czasu aby trzymać kamere w ręcach bo podciąga ponton a potem nim steruje a po zatym zbytnio terz i nie umieOczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Okulary polaryzacyjne Poradniki wędkarskie 21 25 czerwca 2015 22:14
Sumy widziane podwodną kamerą Filmy o sumach znalezione w sieci 17 27 grudnia 2012 21:44
Szukam elektronika do przeróbki okularów z kamerą. Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 20 25 października 2012 18:25
Okulary polaryzacyjne Pozostałe wyposażenie wędkarza 64 04 października 2012 14:19
Testy okularów z kamerą Nasze filmy o sumach 10 30 października 2010 21:36
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,695,531 unikalne wizyty