Wędzarnie Stacjonarne. Zrób To Sam ! | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dopiero kiedy człowiek zacznie się zastanawiać nad sobą samym, zrozumie jak bardzo niezdolny jest pojąć inne rzeczy. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Kulinaria
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Wędzarnie Stacjonarne. Zrób To Sam !

Dariusz Kucharski

Offline

No Michał muszę z czystym sumieniem powiedzieć że robota wykonana superOklaski normalnie wszystko dopieszczone właśnie tak być powinno Okok a ziemiankę też budowałem i też u klienta taka na wino ojj pracy przy tym nie mało a potem widać z zewnątrz tylko górkęwysmiewacz pięknie to zrobiłeś , jest czym oko pocieszyć a tak nawiasem mówiąc to na moją wędzarnię poszło też około 1200sztuk klinkieruZmeczony
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Grzegorz Petryna

Offline

Darku zaostrzasz smak przed świętami, może zrobisz małą degustację dla kolegów z Forum? Tak z 3000 osób może by przyjechało. Haha.
 

Dariusz Kucharski

Offline

tego się nie podejmę pfft to co wywędziłem i tak więcej niż połowa już się rozeszłowysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Dariusz Kucharski

Offline

Dziś kolejne zadymianie ,sery i kiełbaska z loszki Jahoooo
wczoraj pasztety i karpik , oraz amur

jak na pierwszy raz to chyba mi sie udało ociupinkę za słona ale ma charakterOkok

forumsumowe.pl/h/fshzw_20161223_164617_21946.jpg


100% dzikaOkok

forumsumowe.pl/h/fshzw_20161223_190808_895b6.jpg
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ja już nie mogę na jedzenie patrzeć, ale na Twoje Darku popatrzę. Haha
 

Marcin Skawinski

Offline

Pysznie to wygląda Darku , u mnie ostatnio żona pasztecik z gęsi zrobiła , naprawdę polecam.
Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sygnalizator brań bezprzewodowy zrób to sam Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 36 01 listopada 2017 08:57
Łowienie stacjonarne Multiplikatorem ?? Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 14 08 lutego 2013 00:14
Zrób to sam, podwodny spławik z dozownikiem dipu. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 49 01 lipca 2012 16:34
BATYMETRIA ZRÓB TO SAM Poradniki wędkarskie 2 02 czerwca 2012 03:24
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,301,697 unikalne wizyty