Dieta doktora Kwaśniewskiego | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł. -Wiktor Hugo


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Kulinaria
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dieta doktora Kwaśniewskiego

Slawomir T

Offline

Ja 10 lat temu zmieniłem tryb życia przy 178 cm ważyłem przez całe dorosłe życie 76 kg teraz ważę 90 kg tak na starość przytyłem .Nie rzucam palenia bo się boje że przytyje jeszcze więcej , wiem że jem dużo zdąża się że 3 obiady gotowane dziennie . Nie jem prawie wcale słodyczy i jem tłusto , prawie jak w opisanej diecie . Słyszałem o tej diecie od osób które ją stosowały i szczerze nie polecam na dłuższa metę .
Od dawna szukam książki o zawodnikach sumo jest tam opisane dokładnie co trzeba jeść żeby przytyć i to dużo a co żeby utrzymać wagę i kondycję.
Oni swoją dietę dopasowują do grupy krwi a to jest opisane w tej książce. Ja mam 0 Rh+ i wiem że powinienem jeść mięso w każdej postaci jest to krew pierwotna i logicznie myśląc człowiek pierwotny jadł zioła i mięso nieprzetworzone.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Sławek chciałeś napisać, że palił zioło, a nie jadł. wysmiewacz
 

Robert Dubis

Offline

Mateusz Harezlak napisał(a):

Robert Dubis napisał(a):

Ja osobiście trzy lata temu schudłem ze 100 kg na 75 kg , do tej pory waga się utrzymuje w granicach 75-80 kg.Haha


Robert piękne wyniki, jaką dietę stosowałeś?
Ja ponad rok temu ważyłem około 125kg, obecnie ważę 102kg i wciąż pracuje nad redukcją tłuszczu i masy ciała, mój cel to około 85-90 przy wzroście 182cm.


Mój wzrost 180 cm , waga 77 kg ,dieta polegała na i spożywaniu 7 posiłków dziennie o niskim indeksie glikemicznym ,( wskaźnik zawartości cukru w produkcie węglowodanowym), stosuje tą dietę do dziś , waga cały czas utrzymuje się w granicach +-2kg, wywaliłem z domu: cukry ,mąki zwykłe , mięso, słodycze ,alkohol,oleje rafinowane itp. Kupuje tylko produkty dobrej jakości, unikam jedzenia(barowego), od czterech lat wożę do pracy obiady przygotowane w domu. Jest to najbezpieczniejsza dieta , ponieważ dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych , powodzenia.Haha







=
Pozdrawiam Robert
 

Kazimierzp

Offline

Otóż to co tuczy właśnie to obiady barowe i różne fast fudy, natomiast co do mięsa to jeśli jest chude to uważam za jak najbardziej wskazane oczywiście nie mówię o sztucznym kurczaku ale np. o naszej baraninie, jagnięcinie, której już nawet w górach nie można kupić czy cielęcinie no i oczywiście niestety ryby i te morskie i słodkowodne.
 

Mateusz Harezlak

Offline

Zgadzam się z Kazimierzem, mięso zwłaszcza chude jest podstawą mojej diety, bardzo dobre źródło białka Oczko
 

damian00

Offline

Ja natomiast podbiłem z 59-61 kg do 83 kg przy niemalże płaskim brzuchu, mój wzrost to 176 cm, to taki mój osobisty sukces. Haha Siłownia 2/3 razy w tygodniu + odpowiednie jedzenie. Usmiech
 

Grzegorz Michalski

Offline

Fajnie jak ktoś ma możliwość zjeść kilka posiłków w ciągu dnia szczególnie w pracy. Ja pracując na dzień w godzinach 8-20, rzadko mam możliwość zjeść 1 posiłek. Ale po przyjściu z pracy nadrabiam Usmiech i jem od 21 do 23.30 i piwoUsmiech
wzrost 177 waga 106kg
wstyd haha
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Robert Dubis

Offline

Koledzy , jak miałem 30 lat nigdy nie miałem problemu z wagą ,teraz dzieci w wieku 5-7 lat mają już problemy z nadwagą a nawet cukrzycą , jeżeli chodzi o mięso na pewno bym nie zrezygnował , jeżeli takowe by można było nabyć .Haha
Pozdrawiam Robert
 

Slawomir T

Offline

Robert kolega który ma 178 cm wzrostu i 78 kg wagi nigdy nie był tłusty zero nałogów żarcie tylko dobre spożywa .Ma cukrzyce i wieńcówkę i jeszcze inne choróbska.
Geny i jeszcze raz geny. Teraz nie ma selekcji naturalnej dzieci rodzą się i od urodzenia są rencistami .To oczywiście nie ich wina każdy walczy o życie swoich dzieci i tak powstają całe pokolenia ludzi z kilkoma chorobami dziedzicznymi do czego to prowadzi , nie mam pojęcia.
Dieta to nie wszystko to tylko element naszego bytu a nerwy , otoczenie a środowisko pracy i odpoczynku .
Zwróćcie uwagę że ludzie kształtują swój wygląd poprzez
ćwiczenia ale nie zwracają uwagi na własną psychikę i swoje ego.
Po uzyskaniu dobrego wyglądu i psychika się zmienia wraz z samopoczuciem a co z tymi którym się nie udaje samobójstwa
,depresje .
 

Grzegorz Michalski

Offline

Ja diety nigdy nie będę trzymał... uwielbiam dobrze sobie zjeść, wypić piwko, whisky itp. Staram się nadrobić to sportem w wolnej chwili... A jak umrę w wieku 90-kilku lat z uwagi na brak diety, to będę już sam sobie winien Usmiech
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dieta i zdrowe odżywianie :) Kulinaria 39 17 marca 2014 10:20
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,677,833 unikalne wizyty