Dieta doktora Kwaśniewskiego | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziewczęcym udkiem bronię się przed smutkiem. Autor: Jan Sztaudynger


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Kulinaria
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dieta doktora Kwaśniewskiego

Mateusz Harezlak

Offline

Robert Dubis napisał(a):

Koledzy , jak miałem 30 lat nigdy nie miałem problemu z wagą ,teraz dzieci w wieku 5-7 lat mają już problemy z nadwagą a nawet cukrzycą , jeżeli chodzi o mięso na pewno bym nie zrezygnował , jeżeli takowe by można było nabyć .Haha


To dlaczego zrezygnowałeś z mięsa? Przecież możesz je nabyć w miesnym Haha
 

Robert Dubis

Offline

Mateusz, w tej chwili w sklepie nie kupisz zdrowego mięsa , dużo by było na ten temat dyskutować , w moim przypadku nie jedząc mięsa i wędlin dużo lepiej się czuję , wyniki badań są idealne , odkwasiłem organizm.Haha
Pozdrawiam Robert
 

Kazimierzp

Offline

Grzegorz Michalski napisał(a):

Ja diety nigdy nie będę trzymał... uwielbiam dobrze sobie zjeść, wypić piwko, whisky itp. Staram się nadrobić to sportem w wolnej chwili... A jak umrę w wieku 90-kilku lat z uwagi na brak diety, to będę już sam sobie winien Usmiech


Grześ ale po co masz trzymać dietę jak masz wygląd 20 latka a lat prawie 25.
 

Filipka

Offline

Grzegorz 90 lat? Jesteś optymistą Oczko

Sławek czemu nie polecasz diety na dłuższą metę ? Jakie doświadczenia mieli Twoi znajomi?
 

daddax

Offline

Robert Dubis napisał(a):

Mateusz, w tej chwili w sklepie nie kupisz zdrowego mięsa , dużo by było na ten temat dyskutować , w moim przypadku nie jedząc mięsa i wędlin dużo lepiej się czuję , wyniki badań są idealne , odkwasiłem organizm.Haha
I jaki z tego morał, że należy wziąć sobie rybkę, szczególnie taką z dzikiego łowiska, bo np. karp utuczony na proteinach wędkarzy jest tyle samo wart, co kiełbasa zwyczajna w mięsnym. A z rybek morskich, najlepiej wybierać te, które nie są hodowane, takie jak łosoś, tilapia, miruna, czy panga, a raczej dorsza, tuńczyka, makrelę itp. chyba,że się mylę i gdzieś już hodują wszystko jak leci? Usmiech
 

Robert Dubis

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Grzegorz 90 lat? Jesteś optymistą Oczko

Sławek czemu nie polecasz diety na dłuższą metę ? Jakie doświadczenia mieli Twoi znajomi?


Żadna dieta nie jest dobra na dłuższą metę , ponieważ nie dostarcza organizmowi wszystkich składników odżywczych, najlepiej pozbyć się z domu pustych kalorii , jeść potrawy pełnowartościowe , 5 -7 posiłków dziennie rozłożonych co 2-3 godziny , a na pewno pozbędziemy się zbędnych kilogramów i najważniejsze nie wrócimy do dawnej wagi.Haha
Pozdrawiam Robert
 

Filipka

Offline

A co jest potrzebne człowiekowi oprócz tłuszczu zwierzęcego , białka i minimalnych ilości węgli ?Haha
Ta dieta jak spasuje to jest do końca życia i potwierdzę Wam to za kilkadziesiąt latOczko

Zresztą optymalne żywienie to nie dieta tylko nauka o odpowiednim podawaniu żywności Haha Mówię tu o proporcjach Usmiech
 

Robert Dubis

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

A co jest potrzebne człowiekowi oprócz tłuszczu zwierzęcego , białka i minimalnych ilości węgli ?Haha
Ta dieta jak spasuje to jest do końca życia i potwierdzę Wam to za kilkadziesiąt latOczko

Zresztą optymalne żywienie to nie dieta tylko nauka o odpowiednim podawaniu żywności Haha Mówię tu o proporcjach Usmiech


Nie ma nic gorszego od tłuszczy nasyconych (zwierzęcych ), zdrowe tłuszcze Okoklej rybny (tłuszcze pochodzące z ryOklaski,
orzechy (dobre źródło protein i zdrowych tłuszczów),oliwa z oliwek,olej lniany.
Pozdrawiam Robert
 

Mateusz Harezlak

Offline

Dokładnie tak, tłuszcz zwierzęcy nie jest dobry dla naszego organizmu, za to są też inne bardzo zdrowe tłuszcze, które wymienił już Robert i które powinniśmy jeść Oczko
 

Jacek Gebala

Offline

Panowie - STOP ! Modelami chcecie zostać !? Przykro mi dla nas ten pociąg już dawno odjechał. Zastanówmy się - komu przeszkadza brzuch ? - wam czy waszym partnerkom. Chcą się wami (po)chwalić przed sąsiadką, koleżanką czy szefowa na przyjęciu !? i dążąc do tego wpędzają was w kompleksy, diety i rożne "dziwne" zabiegi. Twierdzę że nadwagą za bardzo wam nie przeszkadza, bo już dawno byście coś z tym zrobili ! BMI(Body-Mass-Index) to tylko zwykła matematyczna regułka która u Jasia się zgadza a u Juzia już nie - równanie które na dobra sprawę NIC !! nie mówi.

Przy 194 cm wzrostu miałbym ważyć 94-5 kilo !? chyba tylko jakbym się (za)głodził. Ważę aktualnie dobrych 20 kg więcej i nikt nie chce mi wieżyc aż staje a wadze. Kiedyś nawet zapobiegliwy lekarz wysłał mnie do specjalisty. Mierzyli wielkość i gęstość kości,proporcjonalną ilosc tkanki mięśniowej(tak też ją mam Oczko) i tłuszczowej, przepuszczali prądy i w końcu wyszło na 110KG Jahoooo!! optymalnej wagi !

Bądźmy po prostu sobą i nie gońmy za narzuconymi nam fałszywymi ideałami ! Umrzeć musi każdy, jeden z nadwagą a drugi bez, jeden zdrowy a drugi chory - i tu nie ma niestety różnicy. Nie, nie namawiam do obżerania się do woli, nie zazdroszczę płaskim brzuchom - tylko apeluję, nie dajmy wpędzić się w ten kołowrót odchudzania i nabijania kasy sprzedającym dziwne "diety-cud"

A ja, ja lubię sobie w lecie postawić na brzuchu zimny kufelek piwa(zanim Piwko) i jakoś nikomu to nie przeszkadza !
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dieta i zdrowe odżywianie :) Kulinaria 39 17 marca 2014 10:20
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,684,365 unikalne wizyty