Dieta doktora Kwaśniewskiego | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Kulinaria
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dieta doktora Kwaśniewskiego

Leszek P

Offline

Mateusz Harezlak napisał(a):

Zbigniew Konarzewski napisał(a):

ważę 97 przy wzroście 176



Więc tak jak myślałem wiem gdzie tkwi Twój największy błąd. Tak "na oko" podpowiem Ci że twoje zapotrzebowanie wynosi blisko 3000 kcal (tylko orientacyjnie +-500 kcal), a Ty jedząc tak mało kalorii po prostu głodzisz swój organizm przez co bardzo spowalniasz metabolizm i organizm broni się i oszczędza tłuszcz na trudne czasy.

Dodam tylko, że ja ważę trochę mniej od Ciebie, a redukuję wagę i tłuszcz jedząc 3200 kcal Usmiech


Tak właśnie powiedział mi dietetyk, kiedy pierwszy raz u niego byłem: "Pan za mało je!"
Na początku nie potrafiłem zmieścić w sobie tego, co mi zalecił do spożywania w pierwszym miesiącu.
 

Mateusz Harezlak

Offline

Wiele osób głodzi się próbując schudnąć "zabijając" w ten sposób swój metabolizm, a gdy już do tego dojdzie to nie ma mowy o odchudzaniu Smutny
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ciekawy temat, ja ważę 120 kg przy 180cm, także mam "lekką" nadwagę. grin Może ktoś ma jakiś pomysł na mnie? Dieta z golonki i schabowego by mi odpowiadała. Haha
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Leszek Piatkowski Już nie żyję. Wszystko żle.
 

Kazimierzp

Offline

Grzesiu żadnej nadwagi nie masz, ja w Twoim wieku przy wzroście 167 cm ważyłem 106 kg i bardzo dobrze się czułem, a Twoja dieta golonkowa też mi się podoba tylko do tego koniecznie warzywa, jeśli nie duszona w warzywach to np. z chrzanikiem.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Zalana odpowiednią dawką złocistego, chmielowego wywaru o leczniczym działaniu moczopędnym.
 

Kazimierzp

Offline

O tak tak o dostarczeniu płynów i witamin do organizmu trzeba pamiętać.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Z tego co wiem na temat diet to odpowiednie nawadnianie organizmu to podstawa. Myślę więc, że 2-3 litry wywaru chmielowego dziennie to ta odpowiednia dawka. Zbyszek Kapustyński, też się pewnie ze mną zgodzi. beka Odbiegliśmy od tematu trochę, więc trzeba to naprawić. Mateusz Harezlak, czy możesz napisać jak określasz liczbę potrzebnych kalorii dla zaspokojenia potrzeb organizmu?
 

Robert Dubis

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Z tego co wiem na temat diet to odpowiednie nawadnianie organizmu to podstawa. Myślę więc, że 2-3 litry wywaru chmielowego dziennie to ta odpowiednia dawka. Zbyszek Kapustyński, też się pewnie ze mną zgodzi. beka Odbiegliśmy od tematu trochę, więc trzeba to naprawić. Mateusz Harezlak, czy możesz napisać jak określasz liczbę potrzebnych kalorii dla zaspokojenia potrzeb organizmu?


Kalkulator zapotrzebowanie kaloryczne.Haha
Pozdrawiam Robert
 

Jozefp

Offline

Moje potrzeby kaloryczne są zależne od zasobności lodówki pfft
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dieta i zdrowe odżywianie :) Kulinaria 39 17 marca 2014 10:20
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,678,403 unikalne wizyty