Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha!" Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia

artpublic

Offline

Adam Gasior napisał(a):

Koledzy po rozmowie z M. Szajdą doszliśmy do wniosku że osoby które będą na zlocie nad Odrą i chcą koszulki to żeby nie płaciły za wysyłkę Usmiech A koszulki odbierze Marcin bo mieszka w tym samym mieście co artpublic . Zabierze je nam na zlot co wy na to ??


Kiedy ten zlot? pomysł jest super, tym bardziej że przygotowanie większej ilości paczek, zapakowanie odpowiednich koszulek, zaadresowanie odpowiednim adresem i wysłanie - myślę nie będzie takie łatwe, oraz na pewno bardzo czasochłonne
 

Adam Gasior

Offline

artpublic napisał(a):

Adam Gasior napisał(a):

Koledzy po rozmowie z M. Szajdą doszliśmy do wniosku że osoby które będą na zlocie nad Odrą i chcą koszulki to żeby nie płaciły za wysyłkę Usmiech A koszulki odbierze Marcin bo mieszka w tym samym mieście co artpublic . Zabierze je nam na zlot co wy na to ??


Kiedy ten zlot? pomysł jest super, tym bardziej że przygotowanie większej ilości paczek, zapakowanie odpowiednich koszulek, zaadresowanie odpowiednim adresem i wysłanie - myślę nie będzie takie łatwe, oraz na pewno bardzo czasochłonne


Zlot zaczyna się 7 czerwca. Zobaczymy jeszcze jak Marcin wróci z rozpoznania Usmiech
 

artpublic

Offline

Adam Gasior napisał(a):

artpublic napisał(a):

Adam Gasior napisał(a):

Koledzy po rozmowie z M. Szajdą doszliśmy do wniosku że osoby które będą na zlocie nad Odrą i chcą koszulki to żeby nie płaciły za wysyłkę Usmiech A koszulki odbierze Marcin bo mieszka w tym samym mieście co artpublic . Zabierze je nam na zlot co wy na to ??


Kiedy ten zlot? pomysł jest super, tym bardziej że przygotowanie większej ilości paczek, zapakowanie odpowiednich koszulek, zaadresowanie odpowiednim adresem i wysłanie - myślę nie będzie takie łatwe, oraz na pewno bardzo czasochłonne


Zlot zaczyna się 7 czerwca. Zobaczymy jeszcze jak Marcin wróci z rozpoznania Usmiech


nie no to nie da rady
 

artpublic

Offline

Póki co mam zamówienia na 12szt. Zakładałem dużą ilość zamówienia dlatego nawet nie napisałem że wycena jest na zamówienie ponad 50szt, a poniżej 30szt nie wykonujemy nadruków sitodrukiem. Także jeżeli będzie mniej sztuk niż 50 to cena będzie nieaktualna, a poniżej 30szt - będziemy musieli wstrzymać realizacje i poczekać na ilość ponad 30szt.

Ponad tydzień do końca terminu zamówień - 9czerwiec.
 

m555m

Offline

Panowie..

Można zamówić z wielkim logiem tylko z przodu a na plechach sobie odpuścić?
I czy jest ktoś z Wrocka i okolic chętny partycypować w kosztach wysyłki? (pisać na PW)
Pozdrawiam
 

Grzegorz Petryna

Offline

artpublic napisał(a):

Póki co mam zamówienia na 12szt. Zakładałem dużą ilość zamówienia dlatego nawet nie napisałem że wycena jest na zamówienie ponad 50szt, a poniżej 30szt nie wykonujemy nadruków sitodrukiem. Także jeżeli będzie mniej sztuk niż 50 to cena będzie nieaktualna, a poniżej 30szt - będziemy musieli wstrzymać realizacje i poczekać na ilość ponad 30szt.

Ponad tydzień do końca terminu zamówień - 9czerwiec.



Spokojnie jest jeszcze czas. Ja będę parę zamawiał na pewno, tylko czekam na pieniądze, więc myślę, że uzbiera się jeszcze chętnych.
 

Lukasz Celt

Offline

Dla mnie z długim rękawem L ta za 34 zl jak na zdjęciu.
Czekam wiec na PW czy projekt w ogóle wypali z koszulkami.
Pozdrawiam!
Celtic Team Glano
 

Janusz Golebiewski

Offline

Ja wezmę na 100% 2 lub 3 koszulki ale na pewno 2 tylko się zastanawiam jeszcze które. Do jutra dam znać jakie modele
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

UWAGA znajomy naklejacz powiedział mi ,że T shirt o gram 135 nie bardzo nadaje się do nadruku powinien być min 180 Biorę 1 szt polo szer w klatce 141kolor czerwony,nadruk mały na lewej piersi. Pozdrawiam
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Jeszcze jedno nadruk biały. Pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,758,570 unikalne wizyty