Polska kraj absurdów? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Polska kraj absurdów?

Artur Betcher

Offline

Pamiętnej że w pozostałych departamentach Francji i tak na to możesz na jedną wędkę łowić ( np w Paryżu) Usmiech Nie na cztery ale zawsze jakiś plus Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mateusz Harezlak

Offline

Tak ale ja ograniczam się do jednego departamentu w którym mi dobrze i na dzień dzisiejszy pozostałe mało mnie interesują Haha
Kiedyś jeśli nie będę miał już tam do czego wracać będę myślał o departamencie nad inną piękną francuską rzeką bliżej Polski i Niemiec Oczko
Skoro mówimy o absurdach to troszkę absurdalny a zarazem smutny wydaje mi się fakt, że opłacam karty w krajach w których przebywam najmniej... Tu gdzie mieszkam przez większość miesięcy w roku na dzień dzisiejszy mogę zapomnieć o wędkowaniu Placze
 

Jozefp

Offline

Pawel Grzesik napisał(a):

Zapłacił bym nawet 100 euro jak by była możliwość łowienia w całej Polsce na 4 wędziska Oczko

Ja w zeszłym roku zapłaciłem prawie 200 ero (ponad 700zł) za trzy okręgi -Nowy Sącz- 410zł /Kraków 130zł / Krosno 180zł i jeszcze 300zł mandatu za łowienie w okręgu Bielsko Biała bez zezwoleniaYyyyy
Jakbym chciał opłacić wszędzie gdzie pracuję przez cały rok to by ze dwie wypłaty trzeba było na to wydać zly
 

Mateusz Harezlak

Offline

Józek płaci 700 zł żeby mógł połowić w naszym pieknym kraju i jeszcze dostaje mandat bo nie wszystko ma opłacone i to jest właśnie absurd Yyyyy
 

Artur Betcher

Offline

Po obejrzeniu tego materiału można jedynie lakonicznie stwierdzić że w Polsce nigdy się nie zmieni póki ludzie sami nie wezmą się za taką hołotę. Dużo krzyku, narzekań a na koniec ludzie zapomną.

http://uwaga.tvn....ortaz.html

http://uwaga.tvn....ortaz.html
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszb

Offline

To się nie zmieni na pewno za ani naszego życia, ani życia naszych dzieci... Ludzie są po prostu przyzwyczajeni do narzekania ciągle. Ma opla to by chciał mercedesa, ma mercedesa to chciałby ferrari. Tak można w kółko. Nikt nie potrafi się cieszyć z tego co ma, a że w rząd jaki jest taki jest to możemy mieć pretensje tylko do siebie "bo przecież i tak wybiorą albo pis albo po, więc i ja na nich głosuję" nie patrząc na to jaki procent nie chodzi na wybory i gdyby każdy pomyślał inaczej to mogłoby się to zmienić. Ale to już jest temat rzeka większy niż wisła, bug, warta i odra razem wzięte.
 

Grzegorz Michalski

Offline

Cześć. Bo powinna być opłata ogólnopolska - taka jak była kiedyś. Niech ona będzie ciut droższa, ale niech będzie. I nie chodzi tu o łowienie na 4 wędki tylko o to, że jadę gdzieś w Polskę i nie martwię się jaki to okręg i gdzie mam szukać możliwości zapłaty za relaks na wodą. Pozdrawiam
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Jozefp

Offline

Tak powinno być ale nie jest,bo każdy okręg to odrębna firma i każdemu mało,wszyscy chcą się nażreć zly
 

Artur Betcher

Offline

Po przeczytaniu tego artykułu podtrzymuję tezę, że niektórych powinno się przymusowa kastrować żeby nie płodzili kolejnego pokolenia popaprańców.

http://wiadomosci...ejka/xhxs6

Pomijam całkowicie tych co podpisali deklarację wiary bo ich to powinno się poddać eutanazji.


Szpital w Gdańsku na Zaspie. Moja Kasia tuż przed porodem naszego synka Radka leżała na położniczym.
Przywieziono tam do porodu dziewczynę zgwałconą przez sąsiada 9 miesięcy wcześniej. Obok łóżka jej stała jej matka która nie zgodziła się na aborcję gdyż jej wiara na to nie pozwala....
Tak ot 9-letnia "kobieta" zastała "szczęśliwą matką".....
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Po przeczytaniu tego artykułu podtrzymuję tezę, że niektórych powinno się przymusowa kastrować żeby nie płodzili kolejnego pokolenia popaprańców.

http://wiadomosci...ejka/xhxs6

Pomijam całkowicie tych co podpisali deklarację wiary bo ich to powinno się poddać eutanazji.


Szpital w Gdańsku na Zaspie. Moja Kasia tuż przed porodem naszego synka Radka leżała na położniczym.
Przywieziono tam do porodu dziewczynę zgwałconą przez sąsiada 9 miesięcy wcześniej. Obok łóżka jej stała jej matka która nie zgodziła się na aborcję gdyż jej wiara na to nie pozwala....
Tak ot 9-letnia "kobieta" zastała "szczęśliwą matką".....


Ta deklaracja wiary to jest chore, przede wszystkim przysięga Hipokratesa, potem prawo a wiara to jego prywatna sprawa a jak taki wierzący to paszoł do klasztoru
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wysyłka wędki - Poczta Polska Forum ogólne o sumach 21 09 grudnia 2017 01:15
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Trolling POLSKA Spinning, Trolling za sumem 10 05 stycznia 2016 17:55
Polska Rapka pokonała Amerykańskiego Basa Hyde Park 20 17 lutego 2013 16:00
Wygenerowano w sekund: 1.82
51,742,051 unikalne wizyty