Mikado Blue Carp XS, Airspace Marine, Catreel | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Ład w domu porządkuje głowę i serce.-pow.ludowe.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mikado Blue Carp XS, Airspace Marine, Catreel

Lukaszb

Offline

Potrzebuję zakupić dwa młynki do 200zł może trochę ponad jeżeli warto do następujących wędzisk:
1) Mikado SCR SEA HEAVY PICKER 330cm C.W. do 400g
2) DAIWA D FISH SURF 360cm C.W. 110-225g

w grę wchodzą następujące betoniarki:
1) Mikado Airspace Marine 6008 FD pojemność szpuli 0,45mm/200m
2) Mikado Catreel 9000 pojemność szpuli 0,45mm/225m
3) Mikado Blue Carp XS 12000 pojemność szpuli 0,45mm/400m
4) Dragon Boat Master FD760i pojemność szpuli 0,45mm/190m
ewentualnie któryś z tych, jednak te musiałbym zamawiać przez internet bo u siebie w sklepie nie dostanę ich co wiąże się z odsyłaniem w razie naprawy
5) Mikado Sensei 9000 FD pojemność szpuli 0,45mm/410m
6) Daiwa DF100A pojemność szpuli 0,45mm/420m

bardzo liczę na waszą pomoc, które betoniarki wybrać do którego wędziska bo ja mam już taki mętlik w głowie, za dużo tego wszystkiego w sklepach po prostu Usmiech dodam jeszcze że pickerem mikado będę generalnie wywoził zestawy łodzią, a plażówkę daiwy kupuję do rzucania tam gdzie nie mogę wywieźć zestawu lub też by wyrzucać daleko w ciekawe miejsca zestaw
 

Filipka

Offline

Przywitaj się i przedstaw a potem proś o pomoc:]
 

Lukaszb

Offline

się robi Oczko
 

Lukaszb

Offline

no i jak wyjadacze, pomożecie?
 

Lukaszb

Offline

przejrzałem jeszcze raz cały katalog mikado na 2014 i lista uległa małej zmianie, wybór padł generalnie na mikado ze względu na dobre ceny, opinie oraz dobry serwis, dragon znalazł się na tej liście ze względu na 5 lat gwarancji, dobry nawój żyłki oraz kilka dobrych opinii. Catreel miałem okazję przetestować i pomimo niezbyt ogromnej szpuli pracuje rewelacyjnie, łowienie nim to czysta przyjemność. Dragona też przemacałem całkiem dobrze pracuje, jednak nie mam porównania z resztą z tej listy. Nie chcę kupować dwóch takich samych ze względu na przeznaczenie tych młynków do różnych wędzisk.
Pomożecie wybrać dwa dobre kręciołki które się nie rozsypią nawet przy takim 2 pudowym sumie?

1) Mikado Airspace Marine 6008 FD pojemność szpuli 0,45mm/200m 250zł 8 łożysk, full metal
2) Mikado Catreel 9000 pojemność szpuli 0,45mm/225m 170zł 6 łożysk
3) Mikado Blue Carp XS 12000 pojemność szpuli 0,45mm/400m 160zł 9 łożysk, wolny bieg
4) Dragon Boat Master FD760i pojemność szpuli 0,45mm/190m 130zł 7 łożysk
5) Mikado Sensei 9000 FD pojemność szpuli 0,45mm/410m 240zł 14 łożysk
6) Mikado Nihonto Marine 6004 pojemność szpuli 0,45mm/200m 140zł 4 łożyska
7) Mikado Ace Carp 10007 pojemność szpuli 0,45mm/300m 190zł 7 łożysk, wolny bieg
8) Mikado Splendid 990 pojemność szpuli 0,45mm/320m 140zł 9łożysk, wolny bieg
 

Lukaszb

Offline

tyle osób online, temat wisi drugi dzień i zero odzewu... czuje się jakbym pisał smsy sam do siebie
 

Grzegorz Petryna

Offline

Nie przejmuj się, widocznie nikt nie używa tych młynków Mikado. O Dragonie Boat Master nie słyszałem miłych opinii, ale nie używałem, więc się nie wypowiadam. Poczekaj trochę, ktoś się trafi.
 

Lukaszb

Offline

a coś godnego polecenia do surfcastingu w cenie do mniej więcej 250zł? aby nie z kongera czy jaxona
 

Grzegorz Petryna

Offline

Wybacz, ale ja Ci nie pomogę, gdyż z surfcastingiem nie miałem nigdy styczności, ale na pewno ktoś Ci doradzi i pomoże, niekoniecznie z Mikado.
 

Lukaszb

Offline

no spoko, w takim razie mam nadzieję ktoś się wypowie na temat tych młynków, tak żebym zdążył jeszcze je kupić do lipca Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pontony Proscan Marine. Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 09 września 2019 01:47
Akumulator OPTIMA Blue Top 66Ah do łodzi Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 30 marca 2019 08:04
Testy sprzętu Mikado Testy sprzętu wędkarskiego 55 31 grudnia 2018 13:39
Proszę o opinie Mikado Cat Territory 2+1 Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 2 20 listopada 2018 23:26
kogha gianthunter , mikado mlt Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2018 13:41
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,645,268 unikalne wizyty