Nowe Galerie - zasady dodawania zdjęć do Galerii | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Regulaminy portalu Sumowego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Nowe Galerie - zasady dodawania zdjęć do Galerii

Artur Betcher

Offline

Ważne
Doszła nam nowa galeria a mianowicie Największe sumy świata

Zdjęcia do tej galerii dodawane nie zawsze będą estetyczne ale musimy na to przymknąć oko gdyż nie zmienia to faktu że jednak są one potworami.

Starajcie się dodawać w jak najlepszej jakości

Wymogi:

1. Tytuł musi zawierać długość i wagę suma lub cokolwiek z tego.
2. Sum musi mieć minimum 250cm lub 100kg
3. W opisie zdjęcia dawać jak najwięcej informacji czyli łowca, data, państwo, zbiornik i inne pożyteczne informacje
4. W waszych komentarzach proszę o uzupełnianie danych do zdjęć już dodanych i wytykanie pomyłek co pozwoli nam dokompletować rzetelnie wszystko.
Zdjęcia nie spełniające tych wymogów będą odrzucane. Mam też nadzieję że będzie tych zdjęć sporo.

Co do galerii karpiowej to nie widzę za dużego zainteresowania więc póki co się wstrzymujemy chyba że jednak takowe zauważymy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Powstała nowa Galeria Karpiowa i tak jak już wspomniałem jesteśmy forum o sumie i dlatego limitujemy liczbę zdjęć do 3 na użytkownika
Zdjęcia mają być estetyczne i nie wielkość się liczy a estetyka.
Zdjęcia tylko w naturalnej scenerii i nie zapominać o poczuciu dobrego smaku.
Na życzenie będziemy wymieniać zdjęcia dodawane do tej galerii.
Przypominać nie muszę chyba że każde zdjęcie musi przedstawiać innego karpia Usmiech
Pozdrawiam Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Przypominam że tylko w galerii Największe Sumy Świata można dodawać zdjęcia które nie są do końca estetyczne. W pozostałych galeriach istnieje obowiązek dodawania zdjęć estetycznych.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zdjęcia użytkowników to galeria w której są publikowane wszystkie zdjęcia z blogów wędkarskich.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Do Mateusza a i okazyjnie i do innych.
Nie wstawiamy tego samego zdjęcia kilka razy. Zdjęcie kolejny polski sum już jest i to dodane 14 lipca. Potem dodałeś to zdjęcie 16 lipca i znów dzisiaj. Ni9e ma takiej potrzeby żeby to samo zdjęcie samemu dodawać po kilka razy, gratulacje już za nie zebrane Haha

To samo się tyczy wszystkich innych. Zdjęcie dodajemy raz.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Powstała nowa galeria dotycząca zlotu w Hiszpanii i do niej proszę dodawać zdjęcia ze zlotów w sierpniu i we wrześniu 2014.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Przeczytałem do połowy pierwszy post i aż się zmartwiłem.
-Co ze mnie za admin skoro to przeoczyłem?
-Kiedy on to napisał?
I wtedy spojrzałem na date Oczko 2010r Usmiech Uff... Usmiech Kamień z serca...

Ja od siebie mam małą prośbę. Jeżeli będziecie dodawać fotki z wyjazdów na bloga napiszcie w opisie że to fotka ze zlotu... Usmiech Dziękuję Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Nowe nabytki na suma Spinning, Trolling za sumem 1 29 marca 2017 18:30
Hosting zdjęć wędkarskich Sprawy organizacyjne 78 18 marca 2017 23:37
Nowe kołowrotki Shimano Technium FB 5000!! Sprzedam sprzęt wędkarski 1 16 sierpnia 2016 10:30
Nowe 2 szt. Kołowrotek Spro PowerDrive 870, Sprzedam sprzęt wędkarski 2 20 marca 2016 11:54
Nowe wędzisko Sanger Uni Cat Destroyer 2 150-420g 3.00m 5 lat gwarancji ! Sprzedam sprzęt wędkarski 5 24 maja 2015 11:50
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,487,980 unikalne wizyty