Water Wolf underwater camera | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Lenistwo idzie tak wolno, że nędza je dogania. - Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Water Wolf underwater camera

Janus

Offline

Właśnie naoglądałem się i naczytałem na temat Water Wolf underwater camera. Jeśli to tak funkcjonuje jak na filmach i opisach to jest absolutna rewelacją. Wlaśnie zamówiłem (koszt z akcesoriami 200 Euro) i powinienem w tym tygodniu dostać. Dodatkowo kupiłem też akcesoria, co zwiększa możliwości kamery. Można ja montować w aucie, na statywie, na czapce, na wędce a co najważniejsze na sznurze lub żyłce bezpośrednio za przynętą. Można nią spinningować, łowić na sławik, na grunt, jak się komu podoba. Napiszę więcej jak ją już będę miał. Czas nagrywania 4 godziny. Mozna mieć kilka pamięci. Czegś takiego od dawna szukałem.

forumsumowe.pl/h/fshzw_waterwolf_6e568.jpg
 

Artur Betcher

Offline

Ja też ale zasięgnąłem opinii z pewnych źródeł i sprawdza się to tylko na małych głębokościach w krystalicznych wodach.
Miałem ją już kupować w zeszłym roku bo filmy które mamy nawet tu na forum to rewelacja. Niestety do łowienia sumów z dna absolutnie nie przydatna a szkoda Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janus

Offline

Zdaję sobie sprawę z tego, że w zamulonej wodzie nic nie bedzie widać, ale np. teraz Dunaj jest krystaliczny. Chodzę też od czasu do czasu na żwirownie (20 ha) Poza tym na powietrzu mozna wszystko filmować. Zobaczymy
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Brak stabilizacji obrazu Yyyyy
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Nie oczekujmy stabilizacji w czymś tak miniaturowym. Na płytkie i czyste wody rewelacja i gdyby nie to że u mnie tak nie ma to bym i dwie kupił. Rozmawiałem z kimś kto prowadził to na 3m głębokości w czystej wodzie i już kiszka z obrazem była. Może usprawnią to i przyszłe modele będą lepsze.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robertrs

Offline

Jeśli idzie o stabilizację obrazu to kura robi dobrze Usmiech mamy gdzieś filmik Usmiech Sorrki za of top Usmiech
 

strzala

Offline

Kupiłem tą kamerkę w dobrej cenie na kilka miesięcy temu i na razie leży - czeka na sezon. Zobaczymy jak się sprawdzi. Jak się nie sprawdzi na sumach to na karpiachUsmiech. Pożyjemy zobaczymy...
 

Janus

Offline

W zasadzie kupuję tę kamerę do filmowania i analizy "rybek gumowych", które robie. Mam nadzieję, że dzięki niej prace nad prototypami bedą łatwiejsze. Dodatkowo jeśli uda się uwiecznić atak bestii będzie super. Apropo´s filmowania ataku suma. Na Dunaju czesto widać jak polują tuż pod powierzchnią szczególnie w cieplejszych miesiącach.
 

Slawomir Wojciechowski

Offline

Panowie,

jak sprawdziła się u Was kamera w wodzie o (stosunkowo) małej przejrzystości?
Zastanawiam się nad zakupem.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię kijki Prologic Fast Water 9.6FT 3,50LB Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2016 23:18
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,302,381 unikalne wizyty