USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Ciężko jest lekko żyć" - A.Glowka


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

salto

Offline

Jestem właśnie po rekonesansie miejscówki od Wiklinowej. Ogólnie miejsce ok, dobre zejście do wody, jest miejsce na namioty, bardzo dobry dojazd samochodem. Niestety miejscówka na 3 max 4 osoby, no chyba że każdy z nas będzie miał jeden zestaw to wtedy spokojnie się pomieścimy.
Droga na wał, od strony Wisły.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1078_133f4.jpg
Droga na miejscówkę, bez problemu przejedzie osobówka.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1074_2e1fa.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1071_dc4f1.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1072_ec92e.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1076_f5611.jpgforumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1075_ccefd.jpg
 

Damian Szumilas

Offline

salto napisał(a):

Jestem właśnie po rekonesansie miejscówki od Wiklinowej. Ogólnie miejsce ok, dobre zejście do wody, jest miejsce na namioty, bardzo dobry dojazd samochodem. Niestety miejscówka na 3 max 4 osoby, no chyba że każdy z nas będzie miał jeden zestaw to wtedy spokojnie się pomieścimy.
Droga na wał, od strony Wisły.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1078_133f4.jpg
Droga na miejscówkę, bez problemu przejedzie osobówka.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1074_2e1fa.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1071_dc4f1.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1072_ec92e.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1076_f5611.jpgforumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1075_ccefd.jpg


Muszę przyznać że miejscówka bardzo ciekawie wyglądaUsmiech A powiedz jak tam z uciągiem wody da rade wypłynąć na pontonie na wiosełkach? To popływało by się trochę z echo zobaczyć jak wygląda dno gdyby ta miejscówka została. Swoją drogą należą Ci się podziękowania za to że podjechałeś i obczaiłeś co i jakUsmiech Ja niestety praca i nie mam jak niestety:/ Może w piątek uda mi się wcześniej wyrwać to spróbował bym jakiegoś żywca złapać dla nasUsmiech
 

JanuszKR

Offline

No to teraz kolej na mnie i mój dzisiejszy rekonesans w Jeziorzanach Usmiech

Miejscówka to bezpośrednie sąsiedztwo przeprawy promowej Jeziorzany-Kopanka.
Miejsce o tyle dobre, że wraz z linią promu kończy się szlak żeglugowy przynajmniej ten oficjalny, bo chwilę w dół rzeki uchodzi Kanał Łączański, który temu służy.

forumsumowe.pl/h/fshzw_mapa_8ce55.jpg

Dojazd bezpośrednio na miejcówkę z drogi asfaltowej nie jest najlepszy ale do powolnego pokonania jak najbardziej, co też swoją osobówką uczyniłem.

forumsumowe.pl/h/fshzw_1jpg_0d305.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2jpg_8be1a.jpg

Na miejscu okazuje się, że miejsca i owszem jest ale co najwyżej na 3-4 osoby bo reszta całkiem zarośnięta.

forumsumowe.pl/h/fshzw_3jpg_d476a.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_4jpg_04ea4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_5jpg_9b415.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_6jpg_782fe.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_7jpg_1eb11.jpg

Jeżeli chodzi o głębokość/strukturę dna to nie mam na ten temat wiedzy, bo nigdy tam nie wędkowałem niestety.
Jak widzicie i tym razem jest to może i fajne miejsce ale trudne by nas wszystkich zmieścić.
No chyba że ktoś ma kosę spalinową i ją przywiezie to jestem chętny również trochę pomachać byle byśmy się w rządku po kolei ustawili a nie co 30m po 2 osoby grin
 

Hirko1990

Offline

A to jakiś mini mini zlot forumowiczów z okolic Krakowa się szykuje ,:-)?
 

JanuszKR

Offline

Hirko1990 napisał(a):

A to jakiś mini mini zlot forumowiczów z okolic Krakowa się szykuje ,:-)?


Nie zlot tylko zwykła zasiadka Usmiech
Po prostu po poznaniu się na zlocie tak sobie przypadliśmy do gustu, że postanowiliśmy spędzić ze sobą kolejną noc bekaWazelina haha
A że inni widzą jak nam dobrze, to liczba chętnych już przekroczyła liczbę zlotowiczów grin
 

Bartosz Wasielewski

Offline

JanuszKR napisał(a):

Hirko1990 napisał(a):

A to jakiś mini mini zlot forumowiczów z okolic Krakowa się szykuje ,:-)?


Nie zlot tylko zwykła zasiadka Usmiech
Po prostu po poznaniu się na zlocie tak sobie przypadliśmy do gustu, że postanowiliśmy spędzić ze sobą kolejną noc bekaWazelina haha
A że inni widzą jak nam dobrze, to liczba chętnych już przekroczyła liczbę zlotowiczów grin


I o to chodzi Okok
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Hirko1990

Offline

Grunt to dobra ekipa Okok
 

Damian Szumilas

Offline

JanuszKR napisał(a):

No to teraz kolej na mnie i mój dzisiejszy rekonesans w Jeziorzanach Usmiech

Miejscówka to bezpośrednie sąsiedztwo przeprawy promowej Jeziorzany-Kopanka.
Miejsce o tyle dobre, że wraz z linią promu kończy się szlak żeglugowy przynajmniej ten oficjalny, bo chwilę w dół rzeki uchodzi Kanał Łączański, który temu służy.

forumsumowe.pl/h/fshzw_mapa_8ce55.jpg

Dojazd bezpośrednio na miejcówkę z drogi asfaltowej nie jest najlepszy ale do powolnego pokonania jak najbardziej, co też swoją osobówką uczyniłem.

forumsumowe.pl/h/fshzw_1jpg_0d305.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2jpg_8be1a.jpg

Na miejscu okazuje się, że miejsca i owszem jest ale co najwyżej na 3-4 osoby bo reszta całkiem zarośnięta.

forumsumowe.pl/h/fshzw_3jpg_d476a.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_4jpg_04ea4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_5jpg_9b415.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_6jpg_782fe.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_7jpg_1eb11.jpg

Jeżeli chodzi o głębokość/strukturę dna to nie mam na ten temat wiedzy, bo nigdy tam nie wędkowałem niestety.
Jak widzicie i tym razem jest to może i fajne miejsce ale trudne by nas wszystkich zmieścić.
No chyba że ktoś ma kosę spalinową i ją przywiezie to jestem chętny również trochę pomachać byle byśmy się w rządku po kolei ustawili a nie co 30m po 2 osoby grin


Januszu spisałeś się na medalUsmiech tak samo z resztą jak Salto. Jeżeli chodzi o strukturę dna itd. to wszędzie gdzie będzie się dało wypłynąć spokojnie na wiosłach to nie będzie problemów ze sprawdzeniem dna i głębokości. Martwi mnie tylko że i w tym przypadku miejscówka dla nas wszystkich przymałaSmutny
 

JanuszKR

Offline

Marcinie czekamy na relację z okolic Portu Usmiech
 

SumiTo

Offline

Salto i Janusz, świetna relacja z miejscówek Okok Niestety problem pozostaje ze zamieszczeniem wszystkich obok siebie... Pozostaje nam poczekać na relację Marcina. Wybierzemy wspólnie miejsce które będzie można powiększyć Oczko
Tyniec nam odpada bo tam albo pod opactwem albo wycinka drzew... O Łączanach temat zamilkł...
Pozostaje nam demokratycznie zagłosować Okok na prawo albo sprawiedliwość beka
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,684,155 unikalne wizyty