Wątróbka drobiowa | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. Nikita Chruszczow


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty martwe do łowienia sumów
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wątróbka drobiowa

konrad

Offline

Dziękuję za bardzo ciekawą wypowiedz na temat kwoczenia. W naszym zbiorniku nie ma węgorza ani klenia . Jeśli chodzi o małe sumy to pewnie są mam zamiar łowić na pończochę, więc jeśli wiesz podpowiedz mi jaki dobrać do tego spławik. Z tego co się orientuje to żeby podnieść na 0,5m nad dnem taki zestaw potrzeba sporego spławika. Jak zrobić taki spławik i jakiej wielkości? A jeżeli chodzi o żywca żeby mi nie odpływał z tej miejscówki to co będzie najlepszym rozwiązaniem"? Dodam że woda jest stojąca. Z góry dzięki za poradę.
 

aseel

Offline

Podaj trochę więcej informacji
1 głębokość zbiornika
2 z brzegu czy z łódki
3 jeśli z brzegu to, w jakiej odległość będziesz łowił
 

konrad

Offline

Hej aseel odp. głębokość ok 3m wywózka z pontonu i łowienie z brzegu w odległości ok 120metrów.
 

aseel

Offline

Co do podniesienia nawet sporej ilości wątroby to nie trzeba tak sporo przyjmując, że wątroba twoja będzie ważyć 30 gr to spławik 35-40 gr wystarczy, jeśli będziesz łapał na podwodny spławik. Bo ja raczej wykorzystałbym metodę z rysunku 4 zastosowałbym zamiast ciężarka kamień około 0,5+ kg ten plus może mieć sporo, zrywkę 2m 0,30 i spławik do uniesienia 100-150 gr, przypon 1 m i wisiałby około 0,5 m nad dnem.
Co do żywca do boja, co tu kombinować
 

konrad

Offline

Dzięki kolego właśnie tak samo myślimy ale wiesz co 2 głowy to nie jedna Usmiech
 

kaziu144

Offline

Tak wątróbka to mało selektywna przynęta , ale czy np:
Mógł bym przy żywcu leszczyku czy tam innego uwiesić jakieś flaki czy wątróbkę czy też jakieś inne pierdoły by zwabić sumka do mojej przynęty.
I czy nie dowali się do mnie straż żę mam tego leszcza a do niego jakoś przymocowane dodatki ????Banned
 

Piotro1010

Offline

Ja słyszałem od wielu osób z mojej okolicy że wątróbka z kurczaka jest najlepsza, zwłaszcza wieczorem !
Kocham łowić ryby Haha
 

Lukasz Polecki

Offline

Ja osobiście łowię też na wątróbkę drobiową i są brania Oczko
 

norimk

Offline

Piotro1010 napisał
Ja słyszałem od wielu osób z mojej okolicy że wątróbka z kurczaka jest najlepsza, zwłaszcza wieczorem !


ziomek15 napisał
Ja osobiście łowię też na wątróbkę drobiową i są brania


Ja w tym sezonie może spróbuję na jedną i drugągrin. Pozdr
 

Lukasz Polecki

Offline

Powodzenia Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,752,281 unikalne wizyty