Połamane Shimano Beast Master BX | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówi się szczęście w miłości - jakby szczęście nie było samo przez się pojęciem erotycznym. -Stefan Napierralski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Rodbuilding
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Połamane Shimano Beast Master BX

Artur Betcher

Offline

W naszej karierze zdarzyło nam się połamać kilka wędek Shimano Beast Master BX.
Najczęściej oczywiście to była nasza wina a nawet kiedy na rybie złamałem to dlatego ze za wysoko podniosłem ją w górę kiedy sum już był pod łodzią.
Z reguły ja to po prostu wywalałem i kupowałem nową. Kiedy łamała się przelotka szczytowa to kombinerkami odcinałem i tyle Usmiech
Po jakimś czasie licząc na łut szczęścia przestałem wędki wywalać i trzymałem je na szafie Usmiech
Powiedziałem kiedyś o tym Mirkowi z Mirasfising.pl ( był u nas w programie zniżek ale choć łączy nas zażyłość to został usunięty ze względu na to że ma mało na sklepie internetowym towaru) a ten stwierdził że ma kogoś kto naprawia wszystko i mam je wysłać Usmiech Wędki niektóre połamane koszmarnie ale skoro i tak do wywalenia to niech jadą Usmiech
Wysłałem 6 wędek w tym 3 połamane centralnie gdzieś w połowie wędki.

Wysłałem je w takim stanie:

forumsumowe.pl/h/fshzw_best_master_2_df89a.jpg

Wróciły do mnie po półtorej miesiąca jak nowe Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_best_master_1_922af.jpg

W sumie wymienione zostało 26 przelotek i te wymienione są solidniej założone jak te które były fabryczne.
W miejscach gdzie pękły centralnie na pół zrobione są wstawki które nieco tylko przesztywniają ale na testach wytrzymałościowych na razie dają radę.

forumsumowe.pl/h/fshzw_shimano_c2b57.jpg

Mam więc zrobione na cacy 4 wędki których nigdy nie mógł bym użyć ( 3 złamane na pół i jedną która miała już tylko dwie przelotki Haha ) a pozostałem dwie odnowione i z wszystkimi przelotkami jak należy.
Mirkowi bardzo dziękuje i taka mała reklama dla niego w podziękowaniu gdyby ktoś miał podobne problemy.

Sklep Wędkarski Wobler
Mirosław Zborowski
Ul. Rapackiego 21A
71-457 Szcecin
tel kom 601711189
tel do sklepu 091 422 04 23

Pozdrawiam Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

malyms

Offline

Artur fajnie by było jak byś to uszczegółowił, tzn. jakie wędki 4 szt. dostałeś, nazwę tych wędek, i co każdej dolegało, i co zostało zrobione, i ile na taka impreze trzeba mieć mniej więcej gotówki w pogotowiu... bo wiadomo ze to indywidualna sprawa, ciekawe jakie przelotki Ci wstawili, (zapewne można wybrać)
Może za miesiąc, dwa, trzy lub nawet na zime jak już będzie po łowieniu i testach i będzie na to czas, możesz nas "zabawić" takim artykułem Usmiech

Mega ciekawy temat, taka "nowośc" na forum.
 

Artur Betcher

Offline

To nie ja Haha Mirka męczcie o pytania, ceny i wszystko inne, dane podałem. Ja wysłałem wędki połamane a dostałem sprawne i tyle to mogę powiedzieć Haha Haha. Ja po prostu wiem jak je zajechać, połamać, poniszczyć. Odnawianie to już nie moja domena Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wedka shimano beast master cw 50-100 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 lipca 2019 20:24
-Shimano Beast Master Sprzedam sprzęt wędkarski 4 21 stycznia 2018 17:52
Shimano BeastMaster DX oraz ryobi verum 5000 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 23 września 2017 17:28
Shimano ultegra xtd 14000 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 17 sierpnia 2017 12:18
Shimano beastmaster 20-50g 270cm - KUPIĘ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 08 lipca 2017 21:11
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,295,527 unikalne wizyty