Namiot i centralka | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje. - Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Pozostałe wyposażenie wędkarza
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Namiot i centralka

pawel_i_gosia

Offline

Witam serdecznie dzisiaj chciałem pochwalić się nowymi nabytkami pierwszy to namiocik

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20181229_202018_62e00.jpg[/img]

Artur fajnie ze zrobiłeś poradnik składania tego cuda dzięki twojemu filmikowi składanie to bajka na razie tylko na sucho testowany nie nad wodąSmutnySmutny

drugi prezencik to centralka

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20181229_202057_1ea2a.jpg[/img]

tez na razie tylko sprawdzana w warunkach domowych jak ja nie mogę się doczekać żeby użyć nowych zabawek nad wodą Rybki ale to już na pewno nie w tym roku

i korzystając z okazji życzę wszystkim kolegom wędkarzom

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, Miłość, pomyślność i spełnienie Wszystkich marzeń, a gdy się one już Spełnią niech dorzuci garść nowych Marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil... Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziecie...samych duuuuużych rybek i więcej wolnego czasu na realizacje swoich pasji powodzenia koledzy w Nowym RokuOkokOczko
 

Artur Betcher

Offline

Cieszy mnie że poradnik robiony na chodniku w dzielnicy rozpusty we Francji przydaje się i w Polsce Haha Aż się zdziwiłem ze ten film ma ponad 200tyś wyświetleń jak ostatnio ktoś pisał coś pod filmem i sprawdzałem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pierwszy namiot Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 19 31 stycznia 2017 22:07
kupię namiot i łóżko wędkarskie Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 3 22 września 2014 22:45
Namiot Quechua, wady i zalety, film Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 48 30 lipca 2014 22:57
Namiot Kogha Umbrella de luxe - opinie Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 25 12 kwietnia 2014 20:50
Sygnalizatory + centralka Jaxon Pro Carp Set AJ-SYB005X Testy sprzętu wędkarskiego 6 17 września 2013 09:18
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,483,380 unikalne wizyty